O firmie

Przedsiębiorstwo „CERTUS” s.c. z siedzibą w Krakowie przy ul. Stojałowskiego 17/2 powstało w 2009 roku. Pierwotnie firma była prowadzona przez Krzysztofa Łabuza pod nazwą Firma-Handlowo Usługowa „CERTUS”. Następnie, po dwóch latach w roku 2011 do firmy dołączył p. Marcin Orzechowski,  nastąpiła zmiana nazwy oraz przekształcenie z jednoosobowej działalności gospodarczej w spółkę cywilną.

Od początku powstania firmy ściśle współpracujemy z byłymi i obecnymi oficerami Państwowej Straży Pożarnej, rzeczoznawcami ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz innymi podmiotami zajmującymi się bezpieczeństwem. Osobą z którą współpracujemy w sposób stały i nieprzerwany jest p. Andrzej Łabuz – Małopolski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w stanie spoczynku.

Przedsiębiorstwo „CERTUS” s.c. oferuje szeroki zakres usług z branży ochrony przeciwpożarowej oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Jesteśmy firmą stale i dynamicznie się rozwijającą. Posiadamy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie zawodowe pozwalające wykonywać czynności z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.

Nazwa „CERTUS” w tłumaczeniu z języka łacińskiego oznacza osobę bądź instytucję pewną, niezawodną oraz wiarygodną i są to cechy, które w realizacji powierzonych nam zadań są dla nas najistotniejsze. Dokładamy wszelkich starań aby byli Państwo w pełni zadowoleni z współpracy z nami.

straz

123